Konsept Web Sistemleri
 

Fırsatlar & Kampanyalar


Günümüzde Neden Bir Web Siteniz Olmalı?  


İnsanlar artık yemeğe nereye gideceklerine, alacakları kitaba yada evlerini nasıl dekore etmek istediklerine dolaşarak değil internet üzerinden birkaç dakikalık araştırma sonucunda karar vermektedir. Bu gerçekle artık web sitesi sahibi olmak her şirket için kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur.


Hizmet yelpazesi Web sitesiyle genişletilebilir…


Şubelerden, bayilerden veya müşterilerden daha kolay ve hızlı sipariş alabilmek mümkün olabilmektedir. Hatta bu siparişlerin kayıtları tutulabilmekte ve istenildiğinde raporlanabilmektedir. Öte yandan satılan malların kullanım kılavuzları yine web sitesinde yayınlanabilir. Duyurular bölümünde ise; yeni bir ürün veya kampanyalar eş zamanlı olarak yayınlanabilir ve hatta üye olan müşterilere bu gibi duyurular toplu olarak iletilebilir.


Web sitesi pahalı bir yatırım değildir...
Eğer herhangi bir yayında verilen bir ilan giderini düşünürsek, günün 24 saati ve 365 gün yayında olan web sitesinin aslında hiç de pahalı bir yatırım olmadığını anlayabiliriz.


Herkese uygun web tasarım paketi vardır...
Firmanın hacmi, ihtiyaçları, faaliyet alanı, hedef kitlesi, beklentiler web sitesinin içeriği ve yapısında etkilidir.


Tasarımda kalite önemlidir…


Web sitenize ilk defa giren ziyaretçinin dikkat edeceği ilk şey sitenin görünümüdür. kötü bir tasarım, sayfaların geç açılması veya yazım hataları firma imajına zarar veren unsurlardır.


Bir web sitesinde olmazsa olmazlar…  • Hedef kitlesiyle iyi iletişim
  • Özgün ve göze çarpan estetik tasarım
  • Yüksek hız
  • İşlevsellik
  • İleriye dönük yüksek teknoloji ve de sürekli geliştirilebilirliktir..
  • İçeriğin site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesi
  • Site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler, ses, video ve Java uygulamaları gibi zenginleştirici öğelerin tasarlanıp uygulanması
  • Güvenlik


Geri

Konsept Dizayn Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim