Konsept Web Sistemleri
Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri

Akıllı telefonlar, Ipad ve benzeri tabletler hayatımıza girdiğinden bu yana, internetin her an her yerde kullanılabilir olması ile birlikte site için yapılan standart bir web sitesi yetersiz hale gelmeye başlamıştır. Artık kullanıcıların size kullandığı her araçtan ulaşabilmesi için web sitenizin ‘responsive design’ dediğimiz ‘mobil uyumlu web sitesi’ uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Buna Alternatif olarak eğer mevcut yayında olan web siteniz var ise sitenizin yapısını hiç bozmadan, kodlamasına uygun ve uyumlu mobil web sitesi de yapılabilmekte web adresinizin girişinde mobil cihazlar otomatik olarak mobil web sitesine yönlendirilmektedir.

Mobil uyumlu web sitesi , site içeriklerinin ve web sitesi tasarımının tüm mobil cihazlara uyumlu olarak hazırlanmasıdır.Mobil Uyumlu Web siteleri, site içerikleri ve düzeninin, kullanıcının kullandığı cihazın ekran boyutu ve platformuna göre adapte olur.

Mobil Uyumlu Web Sitesinin Arama Sonuçlarına Etkisi

Mobil uyumlu web sitesine sahip olmanız tüm cihazlarda yapılan arama sorgularında Google’ın sizi algılamasını sağlamaktadır.Farklı farklı cihazlardan elde ettiğiniz tüm trafik toplam olarak sayılır. Google, Yandex vb. arama motorları da sitenizin hitini elde ettiğiniz toplam trafiğe göre belirler. Trafiğiniz artacağı için de arama sonuçları sıralamasında yükseleceğiniz anlamına gelir.

Mobil sitenin önemli olacağı eskiden beri biliniyordu ancak Google’ın son SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) algoritmasında mobil uyumlu olmayan sitelerin artık aramalarda üst sonuçlarda yer almayacağını açıklaması sonrası bu işin doğrultusunun mobile kaydığını daha net görmüş olmaktayız....

Mobil İnternet Sitesi İçeriğinde Neler Var?

Mobil internet sitesi dediğimiz mobil cihazlarda başta cep telefonu ve tabletlerde çalışacak şekilde web sitenizin çalışması ve buna uygun şekilde her yönüyle optimize edilmesidir. Bir kullanıcı mobil cihazıyla  www.siteniz.com adresine girdiğinde hazırladığımız sistem ile m.siteniz.com adresine otomatik yönlenir ve mobil tarayıcı ile uyumlu bir şekilde müşterilerinize ulaşmanıza olanak tanır. Bu optimizasyon her bir tarayıcı ve cihaza uygun olarak hazırlanır. Tarayıcı güncellemeleri kurumumuz tarafından takip edilir ve kodlamalar daima güncel tutulur.

 


Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Fiyatları İçin TIKLAYIN>>>


Konsept Dizayn Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim