Konsept Web Sistemleri
Web Yazılım Hizmetleri

Sosyal Medya İçerik Yönetimi Hizmeti

Markaların gücü, hitap ettiğiniz kitle ile aynı yerde olabildiğiniz sürece artacaktır. Günümüzde yaş, cinsiyet ya da gelir grupları ne olursa olsun tüm müşterilerinizin Facebook ve Twitter’da olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bugüne kadar markaların kendi web siteleri ya da başka web sitelerindeki tanıtımları için üretilen içerikler, tek taraflı ve mümkün olduğunca interaktivite gerektirmeden bilgilendirmeye yönelik içeriklerdir. Bu tip içeriklerin günümüzdeki etkisi, düşük olmaktadır. Sosyal medya sayesinde karlılığınızı artırmak için, farklı mecralarda farklı içeriklerle markanızı temsil etmeniz ve mesajınızı iletmek istediğiniz herkesle açık bir iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Neden Sosyal Medya İçerik Yönetimi?

Günümüzün rekabete dayalı pazarında sosyal medya, markaların müşterileri ile olan ilişkilerinde büyük bir değişim yaratmıştır. Müşteri tabanınıza ulaşmak için telefon rehberi, televizyon ya da radyo gibi unsurların hızlı ve yararlı olduğu günler geride kalmıştır. Bugün birçok tüketici, markaların iletişim bilgilerine yalnızca web aramaları ile ulaşmaktadır. Dolayısıyla küçük ve büyük tüm işletmeler ve karlılığını artırarak tanınmak isteyen markalar için sosyal medya, oyunun kurallarını değiştirmiştir denilebilir.

Ancak, birçok şirket sahibi veya yöneticisi, sosyal medya’yı karlılığı ve bilinirliği artırmak için stratejik biçimde kullanamamaktadır. Bu yüzden, sosyal medya içerik yönetimi için profesyonel çözümlerden yararlanan markalar, rekabette ön plana çıkmaktadır.

Sosyal medya içerik yönetiminin bir faydası da, markanızın arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olmasıdır. Google ve Bing başta olmak üzere tüm arama motorları için, doğru bir sosyal medya içerik yönetimi ile markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.


Konsept Dizayn Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim