Konsept Web Sistemleri
Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri

Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri

Konsept Dizayn web sitesi tasarım grubu şu ana kadar yüzü aşkın firmanın web site tasarımını hazırlamış ve yayınlamıştır. Bu firmaların online platformda yer almalarını ve birçoğunun da e-ticaret sitesi ile tanışmasını sağlamıştır.

Konsept Dizayn web grubu hazırladığı web site tasarımlarında görselliğin yanında sayfaların internet arama motorlarına ( google, bing, yandex, yahoo vb. ) dönük yüzlerini de önem vermekte, bu nedenle tüm arama motorlarında konsept dizayn web sitesi tasarımı grubunca hazırlanmış web siteleri arama motorlarınca yapılan aramalarda hemen hemen ilk sıralarda yer almaktadır.

Konsept Dizayn sadece web sitesi tasarımı hazırlamakla kalmaz firmalara web sitesi yazılımı ve diğer tamamlayıcı internet çözüm hizmetleri de sunar ve web siteleri ile internet ortamında ticari olarak faydalanmalarını da olanak verir.

Web Sitesi Sahibi Olmanız için 5 Neden...

1 - Web sayfası etkileşimli bir projedir. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır. Bir Web Sayfası sadece onu okumak isteyen "hedef kitle"ye ulaşır.

2 - Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek yok web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere "etkileşimli" bir hizmet verecektir.

3 - Web siteniz sayesinde tüm dünyaya dağılmış hedef kitlenize kendinizi tanıtır, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. İnternet'te on-line (kesintisiz) olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlar, e-ticaret ile ürün satışı yapabilirsiniz.

4 - Web siteniz yani küresel dünyaya açık olan ofisiniz 7 gün 24 saat aralıksız çalışır. (Ek mesai ücretleri ödemeniz gerekmez.)

5 - Müşterileriniz istedikleri bilgilere ulaşmak için nereye, kime başvuracaklarını düşünmezler. Oturdukları yerden bir adım atmadan arama motorları vasıtası ile istedikleri bilgiye anında sahip olurlar.


Web Sitesi Tasarımı Fiyatları İçin TIKLAYIN>>>


Konsept Dizayn Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim